Bohaterowie.

Lucinda (Lucy) Cane


Siedemnastolatka pochodząca z Seattle w USA. Żyła na krawędzi, dopóki nie poznała Melissy i Joey'a. Wyjechała ze Stanów i rozpoczęła całkiem nowe życie, zaczynając od spełnienia marzeń o prawdziwej rodzinie, przyjaźni i miłości. Czy uda się jej zrealizować swoje pragnienia, nie patrząc na swoją przeszłość? Czy w końcu będzie żyła długo i szczęśliwie? 
"Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki."

Niall (Nialler) Horan
Dwudziestolatek, pragnący znaleźć swoją prawdziwą miłość, jednocześnie spełniając swoje marzenia związane z karierą. Czy na jego drodze stanie ta właściwa dziewczyna? Czy na chłopaka czekają jakieś przeszkody, aby dobrnąć do celu? 
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."
Liam (Liaś)  Payne
Dwudziestolatek, spełniający swoje marzenia. Niedawno jego rodzina się powiększyła o jednego członka, którego przyjął z otwartymi ramionami i od razu pokochał. Czy Liam będzie musiał wybierać pomiędzy rodziną, a przyjaciółmi? Czy uda mu się pogodzić jedno z drugim? 
"Na błędach uczymy się tylko wtedy, kiedy zaczynają boleć."
Louis (Tommo) Tomlinson 
Jeden z najlepszych przyjaciół Lucy, zawsze ją wysłucha i pocieszy. Swoim humorem potrafi powalić każdego na kolana. Czy Louis będzie musiał dokonać ważnego wyboru, zmieniając całe swoje życie? Czy nie opuści przyjaciół już nigdy więcej? 
"Skoro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód"
Harry (Harold) Styles
Dziewiętnastolatek, zmagający się z ciągłymi obraźliwymi uwagami na jego temat. Pragnie, aby każdy zaczął w nim postrzegać chłopaka, który spełnił swoje marzenia, a nie snobistycznego faceta dla którego liczą się tylko pieniądze. Czy Harry'emu ktoś w tym pomoże? Czy będzie mógł polegać na przyjaciół? Czy odnajdzie zupełnie kogoś nowego, kto otworzy jego serce?
"Kiedy zna­lazłem się na dnie, usłyszałem pu­kanie od spodu"
Zayn (Javaada) Malik 
 Przyjaciel Niall'a obiecał, że nigdy nie pozwoli go skrzywdzić i ma zamiar spełnić dane słowo. Czy Zayn posunie się zbyt daleko, aby odzyskać zaufanie przyjaciół? Czy stchórzy i będzie żył tak jakby do żadnej obietnicy nigdy nie doszło? 
"W którym momencie pęka niebo? W tym, w którym przestajesz czuć siebie w sobie."
Melissa (Mels) James
Pragnie, aby być wzorową matką, chce wychować Lucy jak swoją własną córkę i nie pozwoli, aby ktoś ją skrzywdził. Czy Mel dopilnuje, aby jej podopiecznej nic się nie stało? Czy będzie ją chroniła pomimo wszystko? Czy ona sama, zacznie wreszcie dostrzegać swoje uczucia? 
"Ludzie są bezbronni wobec losu, są ofiarami czasu. I własnych uczuć."
Joseph (Joey) Frost 
Mężczyzna gubiący się we własnych uczuciach. Pragnie założyć rodzinę z odpowiednią kobietą, którą już znalazł. Czy Joey zdobędzie się na odwagę i wyzna swoją miłość? Czy będzie to bajka z Happy Endem? 
"Nigdy nie poddawaj się życiu, pozwól, aby ono podporządkowało się Tobie."
Eleanor (Els) Calder
Najlepsza przyjaciółka Lucy, każdą wolną chwilę spędzają razem. Jest w związku z Louisem, z którym coraz trudniej jest jej się dogadać . Czy Eleanor, będzie umiała poradzić sobie z konfliktami w związku? Kto jej wtedy pomoże? 
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć. "
Perrie (Pers) Edwards
Dziewczyna Zayn'a. Jej problem? To ciągłe uwagi, o to, że związek jej i Malika to ustawka, dla wypromowania jej zespołu. Czy dziewczyna poradzi sobie z ciągłymi obraźliwymi komentarzami? Czy Zayn, będzie przy niej w trudnych momentach? Co zrobią, aby udowodnić swoją miłość? 
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko."
Sophia (Soph) Smith 
Dziewczyna Liama. Wszystko powodzi się według jej myśli, ma nadzieję, że związek z Paynem, okaże się tym już na resztę życia. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy media, postanowią uczepić się nowej osoby w jej towarzystwie- Lucy. Dziewczyna przyjmuje kuzynkę ukochanego z otwartymi ramionami. Czy kiedy Lucy otworzy się przed nią, za bardzo, ona nadal przy niej zostanie? Czy postanowi zostać przyjaciółką, mimo wszystko? 
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć, idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem..."
Matthew (Matt) Stone 
Poznał Lucy w jednej z najgorszych dzielnic Seattle, od tamtej pory byli nierozłączni. Kiedy dowiaduje się, że jej przyjaciółce grozi niebezpieczeństwo, rzuca wszystko i stara się jej pomóc. Czy ich uczucia, w końcu odnajdą drogę do siebie? Czy ktoś stanie pomiędzy nimi? Jak skończy się ich historia? 
"Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora "
Danielle (Lani) Peazer
Była dziewczyna Liama, najlepsza przyjaciółka Eleanor, kiedy poznaje Lucy, od razu się zaprzyjaźniają. Danielle, jeszcze nie wie, że przez przyjaźń z kuzynką swojego byłego chłopaka, może poznać swoją prawdziwą miłość. Czy Lani zauważy amory wokół niej i otworzy na nowo swoje serce? 
"To była największa miłość mojego życia. On mógł nawet powiedzieć, że przyjdzie w nocy i mnie zabije, a ja zostawiłabym otwarte na oścież drzwi."
Ronald (Ross) Roisner 
Napalony trzydziestolatek, najchętniej porwałby Lucy, zamknął w klatce i używał, kiedy by mu się zachciało kogoś porządnie zerżnąć. Nie pogodził się z faktem, że jego zabawka zniknęła i nie ma już prawa jej nękać. Czy w końcu sobie odpuści? Czy będzie musiało się wydarzyć coś bulwersującego, aby dał sobie spokój? 
"I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania"
Yale (Jay) McCartney 
Przyjaciółka Lucy z Seattle, zapatrzona w świat anime, szuka księcia z japońskiej bajki. Geniusz komputerowy, rozszyfruje każdy system. Czy Jay, uda się znaleźć swoją miłość, po przejeździe do Londynu, aby pomóc przyjaciółce? 
"I tylko spróbuj klepnąć mnie w tyłek, a tak ci przypierdolę, że poczujesz wiosnę, albo od razu cztery pory roku."
Jared (Jerry) Watson 
Przyjaciel Lucy z Seattle, zawsze chciał ją bronić, jako jedyny rozumiał, że dziewczyna nie ma jeszcze osiemnastu lat. Zawsze pocieszał ją w tych najgorszych chwilach, nigdy nie próbował się z nią przespać. Czy Jerry w końcu ujrzy swoje uczucia względem jednej dziewczyny, czy nadal będzie się ukrywał? 
"Dla ciebie sarkazm jest tak zrozumiały jak dla mnie fizyka. Wniosek? Moje IQ tak czy siak rozpierdala twój ponoć "iloraz inteligencji"
Caroline (Caro) Petterson
Kompletna świruska, jeśli potrzebujesz rozruszać imprezę, dzwonisz do niej, z nią nie ma nudy. Jedna z zabawek Roisner'a, tylko w odróżnieniu do Lucy, jej to pasowało.Czeka na kogoś, kto ją zrozumie, czy w Londynie pozna kogoś takiego?  
"Z facetami jak z drzwiami – jak nie pierdolniesz, to się nie zamkną!"
Thomas (Tom) Hock
Dzwiki? Kasa? Dragi? To jego świat. Nie przeszkadzaj mu, bo potrafi zabić. Traktuje Lucy, jak przyjaciółką, jeżeli oczywiście przyjaciółkę, wykorzystuje się w łóżku. Czy podczas pobytu skończy z tym? Czy wydarzy się coś co diametralnie zmieni jego życie? 
"Kochanie domyśliłem się jaki jest twój kamień według horoskopu... Sądząc po twojej mordzie - To cegła"
Patrik (Rick) Bones 
Zawsze uśmiechnięty. Nigdy nie narzeka na swoje życie, chociaż nie ma łatwo, zawsze jest dla przyjaciół, choćby nie wiadomo co, miałoby się wydarzyć. Na samą myśl, że może ujrzeć Lucy, cieszył się jak mała dziewczynka. Czy w końcu ktoś zauważy starania Ricka i pokocha go tak samo mocno, jak on? 
 "Mówił że by za nią umarł, kurwa nigdy nie widziałem, żeby ktoś się tak rozumiał."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz